TERASA ČAJNICE PRIMULA PONOVNO VABI DELOVNI ČAS: Od ponedeljka do nedelje, od 9. do 18.30.
POMEMBNO: Zagotovili bomo možnosti za razkuževanje rok in primerno razdaljo med sedišči. Goste prosimo, da upoštevajo navodila natakarjev.

Topli napitki
  • Kava espresso
  • Kava espresso brez kofeina
  • Kava s smetano
  • Kava z mlekom
  • Cappuccino
  • Macchiato
  • Latte macchiato
  • Latte macchiato z medom
  • Bela kava
  • Vroča čokolada
  • Vroča čokolada s smetano
  • Kakav
  • Kakav s smetano
  • Babychino
  • Dodatek (mleko, med, smetana, limona, riževo mleko)
  • Študentska kava
Sokovi
  • Naravni pomarančni sok 0,10 l
  • Limonada 0,30 l
  • Limonada z okusom 0,30 l (pasijonka ali bela breskev)
  • Domači ledeni čaj 0,30 l
  • Smoothie 0,30 l (Plemenita ajda, Medena jagoda)
  • Ledena kava
  • Koktajl Primula
  • Sok v steklenici (jagoda, jabolko, breskev, marelica) 0,20 l
  • Cockta 0,25 l
  • Schweppes Bitter Lemon 0,25 l
  • Mineralna voda 0,25 l
  • Voda z okusom 0,50 l
  • Voda 0,50 l
Druge pijače
  • Pivo KULT 316 0,33 l
  • Pivo Union 0,50 l
  • Pivo Laško 0,50 l
  • Radler 0,50 l
  • Brezalkoholno pivo 0,50 l
  • HIŠNO VINO KULT 316, P&F JERUZALEM ORMOŽ 0,10 l
  • REFOŠK, VINAKOPER 0,10 l
Čaji
  • Earl Grey črni čaj (Klasičen aromatiziran čaj z aromo bergamotke.)
  • South Sea Magic črni čaj (Čaj s tropskim pridihom pasijonke, manga in papaje.)
  • English Breakfast črni čaj (Klasična čajna mešanica iz cejlonskih, indijskih in vzhonoafriških črnih čajev. Je močnejši in prija v dopoldanskem času.)
  • Babičin vrt sadni čaj (Čaj z okusom po robidah in jagodah, ki nas ponese v otroštvo.)
  • Jabolčni, turški jogurt, limeta sadni čaj (Sladko osvežilni čaj, ki prija tudi hladen.)
  • Navihana borovnica organic sadni čaj ( Čaj z naravno aromo borovnice, ki zaradi koščkov sadja, hibiskusovih cvetov in šipkovih plodov spodbuja čistilne procese v telesu)
  • Rožni vrt sadni čaj (Koščki jabolka in hruške, jagode, maline, vrtnični in kamilični cvetovi, listi robide, cvetovi plavice in ognjiča.)
  • Veseljak zeliščni čaj (Specialni zeliščni čaj z zelišči (melisa, meta, jagodnjak, malinjak, robida), plodovi (šipek, janež, koščki jabolka) in cvetovi (sončnica, ognjič).)
  • Maroška menta zeliščni čaj (Čaj, ki v Maroku velja za narodno pijačo in se pije kjerkoli in kadarkoli, topel ali hladen; tradicionalno z dodatkom sladkorja.)
  • Ingver limona organic (Čaj vsebuje koščke ingverja, limonsko travo, limonino lupino, sladki koren in zeleno mento. Sladki koren mu podari slajšo noto in ublaži pekoč okus ingverja, limonska trava prispeva svežino in antibakterijsko delovanje.)
  • Mao Feng zeleni čaj (Kakovosten kitajski čaj mehkega okusa, prijetne arome, svež in izrazito zelene barve.)
  • Jasmin zeleni čaj (Klasičen aromatiziran kitajski čaj, odišavljen z jasminovimi cvetovi.)
  • Japonska češnja zeleni čaj (Japonski čaj z dodatkom olja divje češnje.)
  • Zelena jagoda brez kofeina (S posebnim postopkom z ogljikovim dioksidom iz čajnih lističev odstranijo kofein. Pri tem si ne pomagajo s kemičnimi topili, zato čaj ohrani svojo aromo. Osnova čaja je zelena sencha, ki so ji dodani koščki jagode. Čaj je prijetnega vonja in sladkega okusa. Lahko ga pijejo tudi otroci.)
  • Beli Biser beli čaj (Mešanica belih in zelenih kitajskih čajev z dodanimi cvetovi ognjiča in izrazito aromo zrele, sladke breskve.)
  • kamilica, meta, planinski čaj (v filter vrečkah)
Sladice in prigrizki
  • Jogurtova skleda (ovseni kosmiči s semeni in suhim sadjem, jogurt, banana, jagoda in med)
  • Toast s tremi siri
  • Toast s tuno
  • Toast s šunko in sirom
  • Rogljiček (čokolada, marmelada, polnozrnat)
  • Mešano čajno pecivo 0,50 kg
  • Razpokančki 0,50 kg
  • Razpokančki 0,30 kg
  • Ovseni piškoti 0,30 kg
  • Čokoladne blazinice s sezamom 0,30 kg
  • Slane palčke (paket)
  • Slane preste (paket)
  • Sadni lonček
  • Sadna kupa
  • Jagodičevje s sladoledom in smetano
  • Presna sladica
  • Sladica – dnevna
  • Ljubljanska skutina palačinka s pehtranom
  • Sladoled kepica
  • Sladoled porcija (tri kepice)
  • Sladoledni shake
Dodatna ponudba
  • JABOLČNI TURŠKI LEDENI ČAJ: Ohlajen čaj jabolčni turški jogurt limeta z jabolčnim sokom in medom.
  • EARL GREY LEDENI ČAJ: Ohlajen črni čaj Earl grey s pomarančnim sokom in medom.
  • ROŽNI VRT LEDENI ČAJ: Ohlajen čaj Rožni vrt z jabolčnim sokom in medom.
  • HUGO: Penina 1 dcl, 20 ml bezgov siruo,0,5 dl radenska, limeta, sveži metini listi.
  • HUGO PASJONKA: Penina 1dcl, 20 ml sirup pasjonke, 0,5dcl radenska, limeta, sveži metini listi
  • GIN TONIK: Gin 0,4 cl, limeta, limona, rožmarin, tonik 1dcl.
  • APEROL SPRITZ: Penina 75 ml, Aperol 50 ml, radenska 25 ml, pomaranča
  • KOKTAJL TEATIME: Pravi črni čaj, pomarančni sok,  sirup grenadin
  • KOKTAJL LEDENA META: Ananasov sok , limetin sok, metin sirup, tonik
  • KOKTAJL PRIMULA: Radenska, bezgov sok, limonin sok, jagode in sveža meta.
  • ZAJTRK PRIMULA (do 12. ure): kava ali kava z mlekom, pomarančni sok 0,10 l, toast
  • ZDRAV ZAJTRK (do 12. ure): jogurtova skleda, pomarančni sok 0,10 l, kava ali kava z mlekom
  • KAVA Z ROGLJIČKOM (od pon. do pet.): kava ali kava z mlekom, rogljiček